Phillip Heyneke - Onderwysers
Phillip Heyneke
SKOOLHOOF

Onderrig:
Sosiale Wetenskappe Gr5 ; Gr7
Natuurwetenskappe Gr7
Tegnologie Gr7

Kwalifikasies:
B.Ed
Sportbestuur

Ramona Jäckel
Ramona Jäckel
ADJUNKHOOF

Onderrig:
Sport 3jariges - Gr7
Natuurwetenskappe Gr4 - Gr6
Tegnologie Gr4 - Gr6
Ekonomiese Bedryfswetenskappe Gr7
Rekenaars Gr4 - Gr7

Kwalifikasies:
NPDE
ACE Tegnologie

Ursula Wiers
Ursula Wiers
AKADEMIESE VAKHOOF

Onderrig :
English Gr4 - Gr7
Afrikaans Gr4 - Gr7
Sosiale Wetenskappe Gr4 - Gr7

Kwalifikasies :
4 jaar H.O.D

Luise Behrens
Luise Behrens
ONTVANGS EN ADMINISTRASIE

Kwalifikasie:

  • Diploma in Microsoft Office
  • Diploma in Human Resources
  • Diploma in Personal Administration
Jutta Herrmann
Jutta Herrmann
ONDERWYSERES

Onderrig:
Wiskunde Gr5 - Gr7
Deutsch Kl3 ; Kl4

Kwalifikasies:
BSC Wiskunde ; Chemie
H.O.D
FDE / VDO Rekenaaronderrig

Brunhilde Raschke
Brunhilde Raschke
ONDERWYSERES VOORSKOOLKLAS

Kwalifikasie:

  • BA. Ed, HOD (Nagraads Pre-primêr)
  • Onderrig:  Gr. R
Therese Kruger
Therese Kruger
ONDERWYSERES

Onderrig :
Musiek 4jariges - Gr7
Kuns Gr2 - Gr7
Deutsch Kl2
Bybelonderrig Gr1 - Gr3
Lewensvaardigheid Gr2 ; Gr3

Kwalifikasies :
B.Mus

Marlies Swanepoel
Marlies Swanepoel
ONDERWYSERES

Kwalifikasie:

  • 4 jaar H.O.D. Pre Primêr
  • Junior Primêr

Onderrig:

  • Deutsch Gr5 - Gr7

 

Tanya Kleynhans
Tanya Kleynhans
ONDERWYSERES

Onderrig :
Afrikaans Gr2 ; Gr3
Skrif Gr3

Kwalifikasies :
B.Ed (VOO) Verdere onderrig en opleiding

Cornelia Lilje
Cornelia Lilje
ONDERWYSERES

Onderrig:
Deutsch Kl1
Wiskunde Gr1
Lewensvaardighede Gr1
Kuns Gr1 ; Gr2
Skrif Gr1 ; Gr2
English Gr1 - Gr3

Kwalifikasies:
4years B.Ed ECD and Foundation Phase

Mari Havenga
Mari Havenga
ONDERWYSERES

Onderrig:

Afrikaans Gr4 ; Gr5
Remediërende onderrig

Kwalifikasies:
B Ed Grondslagfase
Psigologie 1 ; 2 ; 3

Laurika Swanepoel
Laurika Swanepoel
ONDERWYSERES

Onderrig:
Afrikaans Gr1
Wiskunde Gr2 - Gr4
Entrepreneurskap Gr4 ; Gr5

Kwalifikasies:
B.Ed Grondslagfase

Beheerliggaam